Hlášení – 34. týden 2023

Město Hoštka pořádá na náměstí Svobody v pondělí 21. 8. od 18:00 hod. malou připomínkovou akci na události roku 1968. Přijďme si připomenout historii a chvíli společně zavzpomínat. Na programu bude pár slov pamětníků, hudba Pavla Hoznédla a zapálení svíček.

V sobotu 26.8. od 19 hodin pořádá Hoštecká Nota v místním Sportcentrum rozloučení s prázdninami. K tanci a poslechu hraje skupina rBAND. Všichni jste srdečně zváni.

Český svaz žen Hoštka pořádá v neděli 27. 8. 2023 na dětském hřišti ve Velešicích od 14:00 do 16:00 hod. Bílé rozloučení s prázdninami. Můžete se těšit na různé soutěže s odměnami a vůbec skvělou zábavu. Občerstvení pro děti je zdarma a vstupné dobrovolné.

ČEZ Distribuce, a.s. informuje o plánované odstávce elektrické energie v obci Malešov dne 31. 8. 2023 od 7:00 do 19:00 hod. Více informací naleznete na webu města.

TJ Sokol Hoštka vás srdečně zve na celodenní fotbalovou zábavu, která se uskuteční v sobotu 2. 9. na hošteckém fotbalovém hřišti. Od 10:00 hod. budou hrát naši starší žáci s Vědomice a současně bude probíhat zábavné dětské dopoledne i odpoledne s pěkným programem. Po celou dobu konání akce je pro děti voda a točená malinovka zdarma. Od 17:00 hod. se postaví borci našeho A týmu soupeřům z Vědomic a od 20:00 hod. na fotbalový zápas dospělých naváže večerní zábava s kapelou Neptun. Vstupné na sobotní hoštecký fotbalový svátek je dobrovolné.

Město Hoštka realizuje ve škole od začátku prázdnin projekt na rekuperaci a fotovoltaiku. Z technických důvodů došlo k posunutí harmonogramu projektu, a proto je ZŠ a MŠ Hoštka nucena odložit začátek školního roku o týden, tzn. až od pondělí 11. 9. 2023. Posunutí začátku šk. roku může některým rodičům přinést komplikace, a proto pro žáky budoucí 1. - 5. třídy bude zajištěna školní družina od 5,45 do 16,00 hod. Z kapacitních důvodů však není naše škola schopna poskytnout družinu pro všech 130 dětí z 1.stupně, proto velice prosíme rodiče, aby této služby využili jen v nezbytných případech, tedy zejména pracující rodiče. Přihlásit dítě na týden od 4.9. do 8.9. do školní družiny můžete nejpozději do 27.8.2023 vč. do půlnoci zprávou v Bakalářích na ředitelství školy nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášení obdrží bližší informace. V případě velkého zájmu převyšujícího kapacitu, dostanou přednost žáci z nižších ročníků. Vedení školy a město Hoštka děkují za vstřícnost a pochopení.