Hlášení – 31. týden 2017

Od pátku 4. 8. do pondělí 8. 8. bude v zadní části ulice Kolonka v Kochovicích přistaven valník na svoz zeleného odpadu.

Z důvodu opravy železničního přejezdu na konci Malešovské ulice bude v tomto místě obousměrně uzavřena silnice č. III/26117 vedoucí do Malešova. Uzavírka proběhne v termínu od 7:20 hod. dne 14. 8. do 19:00 hod. dne 17. 8. 2017 (pondělí - čtvrtek). Objízdná trasa bude vyznačena přes Hoštku, Svařenice a Vrutice.

Vzhledem k výskytům moru včelího plodu v lokalitě Štětí nařídila Státní veterinární správa k zamezení šíření této nebezpečné nákazy vymezení ochranného pásma zahrnující obce kolem Štětí, a to včetně Hoštky a Velešic. Zakazují se přesuny včelstev z ochranného pásma a uvnitř něho pouze se souhlasem veterinární správy. Chovatelé mají za povinnost nahlásit stanoviště včelstev, dále je neprodleně prohlédnout a odebrat vzorky s následným zajištěním laboratorního vyšetření. Více informací získáte na webových stránkách města nebo přímo na radnici.

Restaurace U lišky v Hoštce přijme servírku/číšníka. Více informací získáte v kanceláři hotelu U lišky od PO-PÁ mezi 8:00-15:00 nebo na telefonním čísle 605 296 305.

Společnost Mondi rozšiřuje výrobu a hledá do svého týmu na operátorské pozice nové kolegy, kteří jsou manuálně zruční, fyzicky zdatní a nevadí jim práce na směny. Společnost nabízí stabilní práci, výborné platové podmínky a celou řadu benefitů. Pokud se chcete dozvědět více, volejte na tel. 770 142 947 nebo pošlete Váš životopis na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jako bonus dostane každý nový zaměstnanec od společnosti Mondi dárek ve výši 10.000 Kč čistého.