Hlášení – 25. týden 2018

Zveme všechny spoluobčany na 20. zasedání Zastupitelstva města Hoštky v tomto volebním období, které se uskuteční ve čtvrtek 21. 6. 2018 od 18:00 hod. v obřadní místnosti hoštecké radnice.

Dne 26. 6. se od 18:00 hod. uskuteční na sále radnice v Hoštce informační přednáška o domácím kompostování. Udělejte si čas, připravte si dotazy a přijďte se dozvědět spoustu praktických rad o tom, jak kompostovat. Vstup je bezplatný a všichni občané jsou srdečně zváni.

Velmi děkujeme těm spoluobčanům, kteří již zaslali nebo na radnici přinesli odpovědní dotazník pro Almanach Kořeny. Dotazník sbírá vzpomínky pamětníků z Hoštky, Kochovic, Malešova i Velešic a může být odevzdáván až do konce června 2018. V případě potřeby ho můžete doplnit i o další stránky podle množství vašich vzpomínek. Na příběhy z vyprávění rodičů, prarodičů, příbuzných a přátel mohou samozřejmě zavzpomínat i mladší generace a dalšími vzpomínkami tak radniční almanach obohatit.

V současnosti probíhá ve městě a obcích výměna lamp pouličního osvětlení za úsporná LED světla. Prosíme spoluobčany, kterým po výměně svítidel svítí přímo do oken, aby se radnici ozvali k přesměrování lamp.

V sobotu dne 23. 6. se na hošteckém fotbalovém hřišti uskuteční již 5. ročník fotbalového memoriálu Pavla Všetečky. Začátek zápasů je v 10:00 hod. Na odehraná utkání naváže od 17:00 hod. zábava na hřišti, kdy k tanci i poslechu zahraje kapela Dring. Občerstvení zajištěno a vstupné dobrovolné.

MUDr. Zámečníková oznamuje čerpání dovolené ve dnech 2.- 13. 7. 2018. Zástup zajišťuje MUDr. Ševčíková ve Štětí.

Kočičí domov Sluníčko z Dobříně nabízí v rámci prevence úhradu kastrace vaší kočky nebo kocoura, kdy v případě, že kastrace bude realizována u zvěrolékařky MVDr. Blanky Tešnarové v Roudnici n/L budete platit pouze 100,- Kč a zbytek částky doplatí kočičí domov Sluníčko. Více informací získáte na tel.: 607245648 a 720752882. Telefon na MVDr. Tešnarovou je 416841050. Kastrace je prováděna od půli roku věku zvířete a může být kastrováno i více koček od jednoho majitele.