Hlášení – 35. týden 2018

Informujeme spoluobčany, že z důvodu havárie nebude zhruba týden v provozu závlahový vodovod. Odběratelů závlahy v Kolonce se výpadek netýká.

Upozorňujeme spoluobčany, že z důvodu provozních problémů dopravce může docházet k občasným výpadkům některých autobusových spojů přes Hoštku a přilehlé obce. Více aktuálních informací naleznete na webu www.dopravauk.cz a provoz.dopravauk.cz.

ČEZ Distribuce, a.s. informuje, že z důvodu plánované opravy dojde v Hoštce k přerušení dodávky elektrické energie, a to v pátek 7. 9. od 7:00 do 19:00 hod.

Upozorňujeme občany, aby nekrmili toulavé kočky, jinak přispívají k jejich rozmnožování geometrickou řadou. Drahým odchytem a kastrací se situace nevyřeší, pokud budou kočky našimi spoluobčany nadále krmeny, protože se následně zvyšuje riziko výskytu toxoplasmózy nebezpečné těhotným ženám a dětem.

Sportcentrum Hoštka vás srdečně zve na poslední prázdninový taneční večer v pátek dne 31. 8., kdy od 20:00 do 21:30 hod. můžete přijít na Zahradní posezení s kytarou a od 22:00 hod. bude následovat Taneční zábava se skupinou KO-MA. Vstupné 60,- Kč. Z důvodu omezené kapacity sálu doporučujeme využít předprodej u obsluhy Sportcentra.

Český svaz žen Hoštka pořádá v neděli 2. 9. 2018 v době od 14:00 do 16:00 hod. akci pro děti „Rozloučení s prázdninami“ na dětském hřišti ve Velešicích na téma Vodnické hrátky. Těšte se na skvělou zábavu se soutěžemi a odměnami. Vstupné dobrovolné a občerstvení pro děti zdarma. Akce je finančně podpořena městem Hoštka.

Na hošteckém fotbalovém hřišti pokračují zápasy nového ročníku fotbalových přeborů, kdy   v pátek 31. 8. nastoupí borci staré gardy proti Libochovicím a v sobotu 1. 9. od 10:00 hod. hrají naši starší žáci s fotbalovým oddílem z Křešic.

Restaurace a hotel U lišky přijme paní na úklid na zkrácený úvazek (jen dopolední úklid). Jedná se o úklid společných prostor restaurace a hotelu. Více informaci v kanceláři hotelu po-pá 8:00-15:00, nebo na telefonním číslo 605 296 305.

Motorest Hoštka přijme na brigádu nebo část. úvazek nebo na HPP pracovní sílu do kuchyně a servírku nebo číšníka. Bližší informace v provozovně nebo na tel. 724 920 748.