Hlášení – 33. týden 2020

 

Z důvodu dokončované rekonstrukce fotbalové plochy nadále trvá zákaz vstupu do areálu fotbalového hřiště z důvodu bezpečnosti. Děkujeme za pochopení.

Hoštecká městská knihovna je uzavřena z důvodu rekonstrukce až do konce měsíce srpna.

V minulém měsíci se uskutečnilo slosování ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 2. čtvrtletí 2020. K vyzvednutí zbývají 1.místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.500,- Kč získává žlutý ústřižek s úředním razítkem č. 23 a 2.místo – dárkové poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.000, - Kč získává žlutý ústřižek s úředním razítkem č. 10. Ceny si výherci mohou vyzvednout po předložení výherního ústřižku do 2.10.2020 na radnici.

V pátek 14. 8. jste po setmění zváni do letního kina Podřipského biografu v hošteckém sportareálu na úspěšnou českou komedii Ženy v běhu. Upozorňujeme, že na místě bude omezený počet míst k sezení, vezměte si proto sebou karimatky, deky apod. Vstup je zdarma a občerstvení si můžete zakoupit na místě.

V rámci zamýšlené rekonstrukce kostela sv. Jiří v Malešově se jeho majitel obrací na naše občany s prosbou o zapůjčení nebo okopírování dobových fotografií, obrazů a dalších vyobrazení malešovského kostela. Své materiály můžete přinést na radnici k zapůjčení nebo okopírování.

V rámci výročí 40 let od otevření ZŠ a MŠ Hoštka si dovolujeme požádat naše občany o vypůjčení vzpomínkových fotografií vážících se k sídlu školy v době, kdy zde ještě nestála, a také k samotnému procesu její výstavby. O zapůjčené materiály budeme pečovat s opatrností nebo si je pouze okopírujeme a obratem vrátíme. Předem vám děkujeme.

Dne 26. 8. 2020 proběhne v Malešově plánovaná odstávka dodávky elektrické energie. Přerušení dodávky elektřiny v Malešově se dne 26. 8. uskuteční od 7:00 do 19:00 hod.

Všechny milovníky koní srdečně zveme o tomto víkendu 15. – 16. 8. na ranč Ježkův mlýn, kdy se zde budou konat jezdecké závody Working equitation. Přijďte se s celou rodinou podívat a užít si soutěžní napětí s harmonií koní a jezdců. Divácky nejatraktivnější část bude v sobotu odpoledne. V neděli již od rána budou závody gradovat do finále. Vstupné dobrovolné.