Hlášení – 25. týden 2021

 

Vážení spoluobčané, naše město se zapojilo do projektu Efektivní a moderní komunikace obcí se Sdružením místních samospráv ČR, díky němuž získá naše město elektronickou úřední desku – dotykovou obrazovku, jež nahradí aktuální papírovou verzi. V rámci projektu bude na základě dotazníku zpracována koncepce, která nám pomůže zlepšit naši komunikaci směrem k veřejnosti – k Vám, našim spoluobčanům. Abychom co nejvíce vyhověli Vašim požadavkům, můžete si zmiňovaný dotazník snadno vyplnit na internetu prostřednictvím webových stránek města nebo si ho v papírové formě můžete vyzvednout na radnici, a třeba i na místě vyplnit.

Vyzýváme rodiče nově narozených dětí, pokud se chtějí zúčastnit Vítání občánků města Hoštky, které proběhne v pondělí dne 19. července 2021, aby na MěÚ Hoštka doručili osobně či elektronicky (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) přihlášku, která je ke stažení na webových stránkách města. Vzhledem k pravidlům ohledně ochrany osobních údajů již nelze rozesílat pozvánky na vítání občánků bez předchozí žádosti rodičů.
Vítání občánků je určeno pro děti do 2 let věku s trvalým bydlištěm na území města Hoštky (trvalé bydliště i v době narození) a uzávěrka přihlášek je 9. 7. 2021.

V pondělí 28. 6. 2021 jste od 18:00 hod. srdečně zváni na 13. veřejné zasedání Zastupitelstva města Hoštky, které se uskuteční v sále městské radnice.

V měsíci dubnu se uskutečnilo slosování výherních ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 1. čtvrtletí 2021. K vyzvednutí zbývá 1. místo – poukázky na nákup zboží v hodnotě 1.500, - Kč získává růžový ústřižek s razítkem č. 11. Cenu si výherce může vyzvednout po předložení výherního ústřižku do konce letošního června na radnici.

MUDr. Jana Zámečníková oznamuje uzavření ordinace v Hoštce a na ČEPRU z důvodu čerpání dovolené v termínu od 5. do 16. 7. 2021. Zastupuje MUDr. Ševčíková ve Štětí.

Dne 23. 6. vás zveme od 17:00 hod. do Sportcentra Hoštka na Vodnickou pohádku pro děti. Hraje divadélko Romaneto, vstup je zdarma. Vstup na akci je možný za dodržení platných hygienicko-epidemiologických opatření v den konání akce.

V úterý 22. 6. se na Náměstí Svobody v Hoštce od 15:00 do 16:00 hod. uskuteční prodej českých jahod a meruněk.

Kino ve Štětí vás zve ve čtvrtek a pátek na novou českou komedii o tom, jak být matkou a nezbláznit se s názvem Matky. V sobotu můžete shlédnout americkou akční komedii Cruella a neděli animovaný pohádkový příběh od tvůrců Ledového království s názvem Červený střevíček a 7 statečných. Začátky představení jsou vždy od 18:00 hod.