Ti občané, kteří do svých poštovních schránek dosud neobdrželi dotazník, týkající se zmapování zájmu o svoz bioodpadů z domácností, si ho mohou stáhnout z webových stránek města, popř. vyzvednout na radnici.

Dále budou anketní lístky k dispozici v prodejnách potravin v Litoměřické ul. a v motorestu, kde je můžete na místě vyplnit a odevzdat do odpovědních schránek, a to až do 31. srpna. Proto, prosím, neváhejte s odevzdáním, neboť se čas již krátí.

Od pátku 26. 8. do pondělí 29. 8. dopoledne budou v Hoštce na Malém náměstí, v Litoměřické ul., a dále v Kochovicích v Kolonce a Pod Křížkem, přistaveny kontejnery na bioodpad.

Od pondělí 22. 8. je po letní přestávce znovuotevřena městská knihovna. Těšíme se na naše stávající příznivce a zároveň zveme k návštěvě nové zájemce o knihy a časopisy z řad dětí i dospělých.

MěÚ Hoštka oznamuje konání tanečních kurzů pro starší a pokročilé. Kurzy budou probíhat od října vždy v neděli od 17:30 hod. Při větším počtu zájemců je možný i druhý termín ve čtvrtek. Cena za 10 lekci je 1.000,- Kč za osobu. Přihlášky můžete zasílat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky na tel.: 416 814 114. Akceptace přihlášky je podmíněna platbou na č.ú. 253792384/0300.