Od pátku 16. 6. do pondělí 19. 6. bude v Hoštce ve Velešické ulici přistaven valník na svoz zeleného odpadu.

Zájemci o informace z hoštecké radnice a o dění ve městě a obcích se mohou registrovat na webových stránkách hostka.mobilnirozhlas.cz. Následně si lze stáhnout mobilní aplikaci, prostřednictvím které dostanete čerstvé informace přímo do svého mobilního telefonu.

Město Hoštka předpokládá podání žádosti o dotaci na kompostéry, kdy zájemcům budou v případě jejího získání bezplatně dodány 2 kompostéry na dům, každý o objemu 900 l. Žádáme občany, aby svůj zájem o kompostéry co nejdříve sdělili na radnici, abychom mohli požádat o dotaci pro více občanů Hoštky, Kochovic, Malešova a Velešic.

Srdečně Vás zveme na zasedání zastupitelstva města Hoštky, které se koná ve středu dne 14. 6. 2017 od 18:00 hod. v obřadní síni radnice.

V pátek 23. 6. jste od 20:00 hod. zváni na tradiční Oldies party s DJ Kojdou, která se koná na sále radnice v Hoštce. Vstup je zdarma.

V sobotu 17. 6. se od 14:00 hod. koná v Malešově u hasičárny oslava dne dětí.

TJ Sokol Hoštka oznamuje nábor dětí ve věku od 6 do 14 let do fotbalového klubu s perfektním klubovým zázemím. Přijďte se podívat na tréninky, které probíhají každé pondělí a středu na hošteckém fotbalovém hřišti od 16:00 hod.