Upozorňujeme spoluobčany, že z důvodu provozních problémů dopravce může docházet k výpadkům některých autobusových spojů přes Hoštku a přilehlé obce. Více aktuálních informací naleznete na webu www.dopravauk.cz a provoz.dopravauk.cz.V neděli 12. 8. se od 10:00 hod. koná v kostele Nanebevzetí Panny Marie slavnostní mše u příležitosti tzv. “malé pouti” s tradičními pouťovými koláči po mši svaté.   

Ve dnech 13. a 14. 8. 2018 bude mezi 7:00 a 17:00 hod. uzavřen železniční přejezd nad Štětím ve směru na Radouň. Objízdná trasa je vedena přes Hoštku, proto spoluobčany upozorňujeme na zvýšený provoz vozidel v obou směrech.  

Několik zbývajících zaregistrovaných zájemců o kompostéry vyzýváme, aby přišli co nejdříve na radnici uzavřít smlouvu o výpůjčce, jinak může kompostér získat někdo jiný.  

Na základě proběhlého slosování výherních modrých ústřižků ze sběrného dvora odpadů za 2. čtvrtletí 2018 za účasti veřejnosti nebyla dosud vyzvednuta výhra za 3. místo – dárková poukázka na nákup zboží v hodnotě 666,- Kč, kterou získal ústřižek č. 46. Prosíme majitele tohoto modrého ústřižku č. 46, aby se dostavil na radnici k převzetí výhry.

Restaurace a hotel U lišky přijme paní na úklid na zkrácený úvazek (jen dopolední úklid). Jedná se o úklid společných prostor restaurace a hotelu. Více informaci v kanceláři hotelu po-pá 8:00-15:00, nebo na telefonním číslo 605 296 305.

Motorest Hoštka přijme na brigádu nebo část. úvazek nebo na HPP pracovní sílu do kuchyně a servírku nebo číšníka. Bližší informace v provozovně nebo na tel. 724 920 748