Hlášení – 36. týden 2018

Informujeme spoluobčany, že z důvodu havárie nebude zhruba týden v provozu závlahový vodovod. Odběratelů závlahy v Kolonce se výpadek netýká.

Upozorňujeme naše občany, že z důvodu provozních problémů dopravce nadále dochází k výpadkům některých autobusových spojů přes Hoštku a přilehlé obce. Více aktuálních informací naleznete na webu www.dopravauk.cz a především provoz.dopravauk.cz, kde uvidíte stav konkrétního autobusového spoje.

ČEZ Distribuce, a.s. informuje, že z důvodu plánované opravy dojde v Hoštce k přerušení dodávky elektrické energie, a to v pátek 7. 9. od 7:00 do 19:00 hod.

Na uvedený den vyhlašuje ZŠ Hoštka ředitelské volno, dále bude omezen provoz pobočky České pošty na dobu 8:00 – 11:00 hod., a také městský úřad nebude moci poskytovat své služby, a proto bude z výše uvedeného důvodu uzavřen.

Upozorňujeme občany, aby nekrmili toulavé kočky, jinak přispívají k jejich rozmnožování geometrickou řadou. Drahým odchytem a kastrací se situace nevyřeší, pokud budou kočky našimi spoluobčany nadále krmeny, protože se následně zvyšuje riziko výskytu toxoplasmózy nebezpečné těhotným ženám a dětem.

Město Hoštka ve spolupráci s tanečním mistrem Tomášem Mikulským vás srdečně zve na Společenské taneční odpoledne, které se koná ve středu 19. 9. od 15:00 hod. v sále hoštecké radnice. K tanci a poslechu hraje Rostislav Pechoušek a jako speciální host vystoupí paní Yvetta Simonová. Odpolednem vás provede Tomáš Mikulský. Vstupné je zdarma.

Mateřské centrum Mája vás srdečně zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční dne 13. 9. 2018 v 16:00 hod. v mateřském centru mj. i ku příležitosti 10-letého trvání mateřského centra.

Na hošteckém fotbalovém hřišti pokračují zápasy nového ročníku fotbalových přeborů, kdy   v sobotu 8.9. v 10:00 hod. proti sobě nastoupí fotbalisté mladší přípravky z Hoštky a ze Štětí. Téhož dne odpoledne zahájí v 17:00 hod. naši dospělí borci utkání proti celku z Břízy.

Restaurace a hotel U lišky přijme paní na úklid na zkrácený úvazek (jen dopolední úklid). Jedná se o úklid společných prostor restaurace a hotelu. Více informaci v kanceláři hotelu po-pá 8:00-15:00 hod., nebo na telefonním číslo 605 296 305.

Motorest Hoštka přijme na brigádu nebo část. úvazek nebo na HPP pracovní sílu do kuchyně a servírku nebo číšníka. Bližší informace v provozovně nebo na tel. 724 920 748.

Zámečnická dílna v Čakovicích shání pracovní sílu na brigádu. Bližší informace získáte na telefonu 739 088 853.

Společnost Mondi Štětí hledá do svého týmu na operátorské pozice nové kolegy, kteří jsou manuálně zruční, fyzicky zdatní a nevadí jim práce na směny. Společnost nabízí stabilní práci s celou řadu benefitů a odměnu 24.600,- Kč včetně směnového příplatku a pravidelných prémií. Pokud se chcete dozvědět více, volejte na tel. 416 802 226 nebo pošlete Váš životopis na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Jako bonus dostane každý nový zaměstnanec od společnosti Mondi odměnu ve výši 14.500,- Kč.